Zahájení lázeňské sezóny

  • Datum konání: sobota 13. května 2017, začátek v 10:00
  • Místo konání: areál minigolfu u hotelu Anna Marie – Lázně Bělohrad

Shrnutí k akci

sobota 13. května 2017, začátek v 10:00

V květnu se můžete těšit na tradiční slavnostní zahájení lázeňské sezóny v malebném městečku Lázně Bělohrad. Čeká na vás bohatý doprovodný program, festival jídla a zábava pro děti i dospělé.

Zahájení lázeňské sezóny na sociálních sítích....

Všem milovníkům dobrého jídla i lahodných nápojů přineseme nevšední gastronomické zážitky. Akce se zúčastní velké množství gastro vystavovatelů, kteří si připraví lahodné speciality. Těšit se můžete na oblast „Street food“, neboli pouliční jídla, která areál naplní lákavými vůněmi různých lahůdek. Nebudou chybět regionální výrobci, kteří jsou držiteli ochranné známky „Regionální produkt Český ráj“. Dále se můžete těšit na menší pivní slavnosti vybraného pivovaru.

Během akce bude probíhat celodenní doprovodný program a návštěvníci se mohou těšit na hudební koncerty, barmanskou a kuchařskou show, loutkové divadlo, různé prezentace vystavovatelů, soutěže, malování na obličej, chill-out zónu a program pro děti.

Hlavní porci zábavy a dobré nálady vám přinesou mladé tváře české hudební scény. Těšit se můžete na Thoma Artwaye, Pavla Calltu, kapelu Light & Love či písničkáře Michala Horáka.

Na festivalu vystoupí i tito interpreti...

Thom Artway

Pavel Callta

Light & Love

Sledujte nás

Buďte s námi v kontaktu

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.