Sledujte nás na sociálních sítích.... Buďte s námi v kontaktu

Nadcházející události

21-04-2017

Koncert filmové hudby – Podkrkonošský filmový festival

Podkrkonošský symfonický orchestr, v jehož čele stojí italský dirigent Graziano Sanvito, připravil poprvé ve své historii koncert filmové hudby. V rámci svého 10. výročí vám více než 80 členů tohoto orchestru přinese nejznámější melodie stříbrného plátna. Těšit se můžete např. na skladby z filmů Pán prstenů, Sedm statečných, Rocky, James Bond, Star Wars, Králova řeč a další. Přijďte si vychutnat skvělou atmosféru netradičního koncertu! Těšíme se na vás.

Koncert

13-05-2017

Zahájení lázeňské sezóny

V květnu se můžete těšit na již tradiční slavnostní zahájení lázeňské sezóny. Oproti minulým ročníkům u toho tentokrát budeme i my. Návštěvníci festivalu se mohou těšit na velké množství gastro vystavovatelů, kteří si připraví lahodné speciality. Nebude chybět bohatý celodenní doprovodný program, při kterém se návštěvníci mohou těšit na hudební a divadelní vystoupení, různé soutěže, show a program pro děti.

Food Festival

17-06-2017

Jičínský Food Festival – 3. ročník

V zámeckém parku se budou již potřetí podávat výtečné delikatesy přímo z rukou mistrů svého oboru a to vše pod širým nebem. Po úspěšném absolvování prvních dvou ročníků opět přinášíme všem milovníkům dobrého jídla i lahodných nápojů nevšední gastronomické zážitky, o které se postarají šéfkuchaři vybraných restaurací z regionu Český ráj a nejen jeho okolí.

Food Festival

23-09-2017

Jičínský Wine Festival – 2. ročník

Koncem léta se na nádvoří Valdštejnského zámku v Jičíně uskuteční již druhý ročník Jičínského Wine Festivalu. Jeho cílem bude opět vytvořit příjemnou atmosféru v našem městě a přilákat širokou veřejnost na ochutnávku vína z různých vinařství. Návštěvníci festivalu se mohou těšit na vinaře z Čech a Moravy a opět bohatý hudební program.

Wine Festival

Sledujte nás

Buďte s námi v kontaktu

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.